Рішення № 423-18/2019 від 28 березня 2019 року " Про надання дозволу на видалення зелених  насаджень ПАТ «Кіровоградське рудоуправління»"

Дата: 27.08.2019 11:25

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                              №423-18/2019

Про надання дозволу на видалення зелених

насаджень ПАТ «Кіровоградське рудоуправління»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій» п.6 ст. 15, Земельного Кодексу України ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр» розглянувши клопотання ПАТ «Кіровоградське рудоуправління»,

1. У зв’язку з розширенням кар’єру по видобутку вторинних каолінів надати дозвіл ПАТ «Кіровоградське рудоуправління» на видалення зелених насаджень, що розташовані на землях сільськогосподарського призначення загальною площею 2,0426 га, в межах гірничого відводу на території Катеринівської сільської Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Видалення зелених насаджень розпочати  після  складання акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та проплати їх відновної вартості.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська