Рішення № 420-18/2019 від 28 березня 2019 року "  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустро  щодо відведення земельної ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового   будинку,   господарських  будівель   і спо

Дата: 27.08.2019 11:12

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                          №420-18/2019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустро  щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських  будівель   і

споруд    (  присадибна ділянка )     та      ведення

особистого селянського господарства за адресою :

Кіровоградська    область,  Кропивницький район,

с. Обознівка  вул.Маяковського  ,23   гр. Лєсонар

Дмитру Володимировичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Лєсонар Дмитра Володимировича,

1.Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лєсонар Дмитру Володимировичу загальною  площею – 0,3500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.)  із земель житлової та громадської забудови, та 0,1000 га., для ведення особистого селянського господарства, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Обознівка, вул. Маяковського, 23.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська