Рішення № 399-18/2019 від 28 березня 2019 року " Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

Дата: 27.08.2019 10:49

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                              № 399-18/2019

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область, Кропивницький  район,

с. Олексіївка, вул. Ушакова , 41 а  гр.  Дулому

Руслану  Анатолійовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», , розглянувши заяву гр. Дулого Руслана Анатолійовича,

1. Надати   гр. Дулому Руслану Анатолійовичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,3500 га., , в тому числі по угіддям: 0,2500 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, та 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Ушакова , 41 а.

2.У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                           Т. І. Забродська