Рішення № 368-18/2019 від 28 березня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область, Кро

Дата: 27.08.2019 10:09

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 28» березня   2019 року                                                  368-18/2019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою    щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький  район, Катеринівська сільська

Рада, СГТ «Гірник» гр. Запорожцю С.В.

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши заяву гр. Запорожця Сергія Володимировича,

1.Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Запорожцю Сергію Володимировичу загальною площею – 0,0600 га., в тому числі по угіддям: 0,0600 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район на території Катеринівської сільської ради, СГТ «Гірник», ділянка  № 92.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                        Т.І.Забродська