Дата: 27.08.2019 10:06

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28»  березня  2019 року                                                       № 366-18/2019

Про затвердження   проекту  землеустрою щодо

відведення   земельної   ділянки  в оренду строком

на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва   ТОВ   «Агропромислова  компанія   «Ніка»

на      території       Катеринівської       сільської      ради

Кропивницького району  Кіровоградської області

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій» п.6 ст. 124,134 Земельного Кодексу України ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр» розглянувши заяву ТОВ   «Агропромислова  компанія   «Ніка»,

1.Затвердити ТОВ «Агропромислова компанія «Ніка» проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.01.) (кадастровий номер 3522585800:02:000:9145) загальною площею 32,1470 га, у тому числі: 32,1470 га – під господарськими будівлями і дворами із земель запасу на території Катеринівської сільської Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати в оренду ТОВ «Агропромислова компанія «Ніка» земельну ділянку сільськогосподарського призначення  строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.01.) (кадастровий номер 3522585800:02:000:9145) загальною площею 32,1470 га, у тому числі: 32,1470 га – під господарськими будівлями і дворами із земель запасу на території Катеринівської сільської Кропивницького району  Кіровоградської області.

3. Встановити  орендну  плату в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська