Порядок денний 18 сесії сільської ради сьомого скликання ( ч.1)

Дата: 27.08.2019 10:00

ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

28.03.2019 року

1. Про внесення змін до рішення Катериніської сільської ради від 18 грудня 2018 року №315-14/2018 «Про сільський бюджет Катеринівської сільської ради на 2019 рік».

Інформує: Маркідова Н.А., в.о.головного бухгалтера

Рішення № 365-18/2019

2. Про затвердження   проекту  землеустрою щодо  відведення   земельної   ділянки  в оренду строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   ТОВ   «Агропромислова  компанія   «Ніка» на      території       Катеринівської       сільської      ради Кропивницького району  Кіровоградської області.

Рішення № 366-18/2019

3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район, Катеринівська сільська ада, СГТ «Гірник» гр. Березневич О.В.

Рішення № 367-18/2019

4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо      відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район, Катеринівська сільська  рада, СГТ «Гірник» гр. Запорожцю С.В.

Рішення № 368-18/2019

5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький  район, Катеринівська сільська  рада, СГТ «Гірник» гр. Луньова В.С.

Рішення № 369-18/2019

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою,     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кіровоградський район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Притуляк Л.А.

Рішення № 370-18/2019

7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кіровоградський район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Бєлосвєтовій В.К.

Рішення № 371-18/2019

8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кіровоградський район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Тихонець О.Ю.

Рішення № 372-18/2019

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального  дівництва за адресою: Кіровоградська область,Кіровоградський район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Шаповалову Ю.П.

Інформує:Ластовка Ю.О., голова земельної комісії

Рішення № 373-18/2019

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район, Катеринівська сільська рада, СТ «Металург» гр. Красному О.С.

Рішення № 374-18/2019

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район, Катеринівська сільська рада, СТ «Металург» гр. Кострику А.А.

Рішення № 375-18/2019

12.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький  район, Катеринівська сільська рада, СТ «Металург» гр. Ляшкевич О.І.

Рішення № 376-18/2019

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Гасленко К.О.

Рішення № 377-18/2019

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький  район , Катеринівська сільська  рада ,СТ «Металург» гр. Кивгило І.О.

Рішення № 378-18/2019

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної  ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,Кропивницький район, Катеринівська сільська  рада, СТ «Металург» гр. Цибульовій Н.В.