Рішення № 360-17/2019 від 11 лютого 2019 року " Про перейменування місцезнаходження юридичної особи"

Дата: 27.08.2019 09:43

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 11» лютого  2019 року                                                         № 360-17/2019

Про перейменування місцезнаходження юридичної особи

Відповідно до ст..ст. 140, 144 Конституції України, Керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9, 16, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання Постанови Верховної Ради України від 20 листопада 2018 року № 2615-VIII «Про перейменування Кіровоградського району Кіровоградської області», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Змінити  назву   Катеринівська сільська рада Кіровоградського району Кіровоградської  області на Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Змінити  місцезнаходження юридичної особи  Катеринівська сільська рада, код ЄДРПОУ 41744542, з 27631, Кіровоградська область, Кіровоградський район, село  Катеринівка, проспект  Гагаріна, 8 на 27631, Кіровоградська область, Кропивницький район, село  Катеринівка, проспект  Гагаріна, 8.

3. Здійснити державну реєстрацію зміни відомостей, передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Уповноважити секретаря  Катеринівської сільської ради Забродську Тетяну Іванівну на здійснення державної реєстрації зміни відомостей, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з правом підпису та подання Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5. Встановити, що всі рішення сільської ради, розпорядження голови сільської ради та документи, в яких зазначено назву «Кіровоградський район» у відповідному відмінку, прийняті до набрання чинності цього рішення, залишаються чинними та приймаються всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, при цьому при прийнятті нових рішень та документів використовується назва «Кропивницький район».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет  Катеринівської  сільської ради.

Секретар сільської ради                                                                         Т.І.Забродська