Дата: 27.08.2019 09:39

К
ІРОВОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» лютого 2019 року                                                                       № 359-17/2019

с.Катеринівка

Про перейменування Катеринівського дошкільного

навчального закладу загального типу «Сонечко»

у Катеринівський заклад дошкільної освіти

(ясла-садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради

Кропивницького району Кіровоградської області

та затвердження Статуту закладу

у новій редакції

Відповідно до вимог Господарського кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із Постановою Верховної Ради України від 20.11.2018 року № 2615-VIII «Про перейменування Кіровоградського району Кіровоградської області», у зв’язку із рішеннями Катеринівської сільської  ради від 14 листопада 2017 року №15-1/2017 «Про припинення  у зв’язку із реорганізацією шляхом приєднання Обознівської сільської ради»,  від 11.02.2019 року № 360-17/2019 «Про перейменування місцезнаходження юридичної особи», та з метою приведення установчих документів закладів дошкільної освіти у відповідність із вимогами чинного законодавства,

1. Змінити відомості про засновника Катеринівського дошкільного навчального закладу загального типу «Сонечко» з Обознівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області на Катеринівську сільську раду Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Змінити відомості про місцезнаходження закладу наступним чином:

місцезнаходження - 27631, Кіровоградська область, Кропивницький район, село Катеринівка, вулиця Гагаріна, 5.

3.Перейменувати Катеринівський дошкільний навчальний заклад загального типу «Сонечко» у Катеринівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

4. Змінити коротку назву закладу із ДНЗ «Сонечко» на Катеринівський ЗДО «Сонечко».

5. Затвердити статут Катеринівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області у новій редакції (додається).

6.Виконуючій обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибі Я.С. здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації вищезазначених змін та реєстрації статуту Катеринівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області у новій редакції.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-культурного розвитку, охорони здоров’я, освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції.

Секретар сільської ради                                                                      Т. Забродська