Дата: 27.08.2019 08:56

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«24» січня   2019 року                                                       № 343-16/2019

с. Катеринівка

Про внесення  змін та доповнень  до Програми

соціально –економічного розвитку населених пунктів

Катеринівської  сільської ради об’єднаної

територіальної  громади на 2018 -2020 роки

Заслухавши  та  обговоривши  інформацію  секретаря сільської ради  Забродської Т.І.  щодо внесення змін до  Програми соціального-економічного розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки   та  на  підставі  ст..27 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,

СІЛЬСЬКА РАДА  ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного   розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки .

2. Затвердити Програму соціально-економічного   розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки зі змінами та доповненнями, згідно з додатками.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                           Т.І.Забродська