Рішення № 341-16/2019 від 24 січня 2019 року " Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Катеринівської ОТГ на період 2018-2020 роки "

Дата: 27.08.2019 08:51

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА    СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 24 » січня  2019 року                                                         № 341-16/2019

Про внесення змін до Програми соціального

захисту населення «Турбота» Катеринівської

ОТГ  на  період  2018-2020 роки

Заслухавши  та  обговоривши  інформацію  секретаря сільської ради  Забродської Т.І. щодо внесення змін до Програми соціального захисту населення  «Турбота» Катеринівської   ОТГ  на  період  2018-2020 роки»,  п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми соціального захисту населення «Турбота» Катеринівської   ОТГ  на  період  2018-2020 роки, а саме до  п.8 Порядку надання одноразової допомоги громадянам, які  внаслідок недостатнього матеріального забезпечення, потребують соціальної підтримки :

- визначити розмір одноразової матеріальної допомоги, максимальний з 2400 грн. на 2800 грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                Т.І.Забродська