Рішення № 340-16/2019 від 24 січня 2019 року " Про заходи щодо підвищення ефективності запобігання і протидії корупції, вдосконалення діяльності органу місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії"

Дата: 27.08.2019 08:50

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА    СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24»  січня    2019 року                                                          № 340-16/2019

с.Катеринівка

На виконання Закону України «Про запобігання корупції»,  подальшого удосконалення роботи щодо реалізації державної антикорупційної політики, з метою організаційного забезпечення та  підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції місцевими органами виконавчої влади та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА В И Р І Ш И ЛА :

1. Затвердити  заходи щодо підвищення ефективності запобігання і протидії корупції посадовими особами місцевого самоврядування та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  згідно додатку 1.

2.Довести до відома осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (депутатів Катеринівської сільської ради VІІ скликання) із подальшим врахуванням у роботі діючі норми, зміни та доповнення у Законі України «Про запобігання корупції».

3.Ознайомити депутатів Катеринівської сільської ради (під підпис ) із заходами щодо підвищення ефективності запобігання і протидії корупції, вдосконалення діяльності органу місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії , згідно додатку 2.

4.Повідомити посадових осіб  та осіб - претендентів  на посаду в органах  місцевого самоврядування Катеринівської  сільської ради (під підпис) із заходами щодо підвищення ефективності запобігання і протидії корупції, вдосконалення діяльності органу місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії. , згідно додатку 3.

5.У разі відсутності особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (депутата Катеринівської сільської ради VІІ скликання) на сесії сільської ради, направити рекомендований лист з даною  інформацією.

6.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                           Т.І.Забродська

Додаток 1

до рішення сесії Катеринівськоїсільської  ради від «24» січня 2019  р.  № 340-16/2019

ЗАХОДИ

щодо підвищення ефективності запобігання і протидії корупції вдосконалення діяльності органу місцевого самоврядування в реалізації антикорупційної стратегії  посадовими особами  та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Найменування заходу

Терміни виконання

Відповідальні за виконання

1

Своєчасне реагування на звернення, анонімні повідомлення щодо порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Депутати Катеринівської сільської ради

2

При необхідності надавати методичну та консультаційну допомогу працівникам апарату сільської ради, депутатам та членам виконавчого комітету сільської ради з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Р. Ю. Бурлак

3

Вживати заходів щодо виявлення конфлікту інтересів та сприяти його усуненню, а також виявляти сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності державних службовців.

Р.Ю. Бурлак , депутати Катеринівської сільської ради

4

Забезпечити попередження осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців, про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

При потребі

5

Подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларації про доходи за попередній звітний рік.

1. Щороку до  01 квітня

2. До призначення на обрану посаду.

3. Не пізніше дня такого припинення

1. Особи, діяльність яких пов’язана з виконанням функцій держави чи місцевого самоврядування.

2. Особи, які претендують на зайняття посад.

3. Особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави

6

Забезпечити своєчасне оновлення інформації на офіційному веб-сайті сільської ради з питань корупції.

7

Забезпечити інформування правоохоронних органів, у разі виявлення випадків порушення антикорупційного законодавства державних службовців своїх посадових обов’язків.

При потребі

Додаток 2

до рішення сесії Катеринівської сільської  ради від «24» січня 2019  р. № 340-16/2019

Список депутатів VII скликання