Дата: 27.08.2019 08:14

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24»  січня  2019 року                                                                       № 326-16/2019

Про     внесення      змін    до    рішення   сесії

№ 245-122018 від 12.11.2018 року

«Про  надання     дозволу    на   виготовлення

проекту    землеустрою      щодо    відведення

земельної       ділянки     у     власність       для

будівництва   та обслуговування житлового

будинку     господарських    будівель   і споруд

(  присадибна ділянка  )   за     адресою   :

Кіровоградська     область    Кіровоградський

район с. Олексіївка, вул. Горького, 10 гр. Ткач

Миколі Федоровичу»

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 116,  118,  Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Ткач Миколи Федоровича,

1. Внести зміни до рішення сесії № 245-122018 від 12.11.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Кіровоградська область , Кіровоградський район, с. Олексіївка, вул. Горького, 10  гр. Ткач Миколі Федоровичу» та викласти його в наступній редакції: Надати гр. Ткач Миколі Федоровичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськ их будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2274 га., в тому числі по угіддях: 0,2274 га., - землі одно та двоповерхової житлової забудови, із земель житлової та громадської забудови за адресою: Кіровоградська область Кіровоградський район с. Олексіївка, вул. Горького, 10 «А».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                    Т. І. Забродська