Рішення №325-16/2019 від 24 січня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Дата: 27.08.2019 08:14

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24»  січня  2019 року                                                                     № 325-16/2019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою, щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських  будівель   і

споруд     ( присадибна   ділянка   ) та для ведення

особистого селянського господарства за адресою :

Кіровоградська    область  Кіровоградський район

с. Мальовниче  вул.  Ушакова, 85    гр.  Перебийніс

Наталії Анатоліївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 50  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр. Перебийніс Наталії Анатоліївни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Перебийніс Наталії Анатоліївні загальною  площею – 0,4000 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.)  із земель житлової та громадської забудови  та 0,1500 га., для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Мальовниче, вул. Ушакова,  85.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                     Т.І. Забродська